15.03.2023 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 5:2 1 : 0

АНЧЕЛОТТІ: «Ліга чемпіонів – дуже примхливий турнір. Його нелегко виграти»

Головний тренер «Реала» прокоментував перемогу в ЛЧ над «Ліверпулем»

827
0
УЄФА. Карло Анчелотті

Головний тренер «Реала» Карло Анчелотті прокоментував перемогу в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів над «Ліверпулем» (1:0).

«Ми провели добрий матч. Без великих спадів. Серйозні, чіткі ідеї. І все скінчилося добре. Про жеребкування я не турбуюся. Ми просто маємо перемагати. От і все!

Ліга чемпіонів – дуже примхливий турнір. Його, як і раніше, нелегко виграти. До 1/4 фіналу вийшли команди, яких багато хто не бачив на цій стадії. Насамперед це стосується клубів Серії А. Але ми маємо зосередитися на своїй грі та на перемогах.

Камавінга зараз грає на дуже високому рівні. Він дуже користується цим і дуже вміло взаємодіє з Модричем. Вони постійно чергуються. Хтось грає вище, а хтось залишається нижче.

Кроос і Модрич здорово зіграли сьогодні. Володіння м'ячем викликало занепокоєння у команди, але вони доклали величезних зусиль, щоб тримати нитки гри під контролем. У нас дуже сучасна команда – класна, небезпечна, віддана своїй справі. Повна концентрація.

Бензема отримав забій. Це було неприємно, але думаю, що він буде готовий зіграти у Класіко у неділю».

Колишній воротар «Реала» Сантьяго Каньїсарес:

«Аліссон був чудовий. Куртуа, у якого роботи було менше, теж вразив. На Енфілді вони обоє припускалися помилок, а ось сьогодні були сама досконалість. Одні з найкращих у світі! Те, що інших голів ми не побачили, – їхня заслуга».

Екс-бомбардир «Реала» та «Ліверпуля» Фернандо Мор'єнтес:

«Ігровий сценарій складався на користь Реала. Спочатку йому довелося важкувато, але це було очікувано. У другому таймі Анчелотті побачив, що команда у своїй тарілці, і навіть не став робити заміни аж до 82-ї хвилини».