Беззаперечні 10 із 10! Названо найкращого гравця матчу Ман Сіті – Лейпциг

Ерлінг Холанд оформив пента-трик у ворота німецької команди

2644
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Ерлінг Холанд

У вівторок, 14 березня, відбувся матч у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між клубами «Манчестер Сіті» та «РБ Лейпциг». Гра завершилася розгромною перемогою «містян» із рахунком 7:0 (перший матч – 1:1).

Зірковий норвезький форвард Ерлінг Холанд у цьому поєдинку оформив пента-трик за 57 хвилин. Однак більше йому забити не вдалося – на 63-й хвилині наставник англійської команди Пеп Гвардіола замінив його на Хуліана Альвареса.

Звісно, Ерлінг став найкращим гравцем матчу. Статистичний портал WhoScored оцінив гру Холанда у беззастережні 10 із 10.

Цікаво, що очікувані голи Холанда (xG): 2,75. Крім 5 голів, Ерлінг також зробив 11 точних пасів, один раз сфолив, двічі обвів суперника і всі 8 ударів, які летіли голкіперу «РБ Лейпцига», потрапили в отвір воріт.

Ще дивніше те, що незважаючи на 7 пропущених, найкращим у складі німецької команди став воротар Яніс Бласвіх – оцінка 7.0.

(19)

Стали відомі всі півфіналістки престижного турніру в Мадриді
Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву

Еліна СВІТОЛІНА: «Моє рідне місто Одеса під атаками вже багато днів»
Теніс | 02 травня 2024, 07:51 5