Романо дав інсайд-урок щодо Холанда після його пента-трику у Лізі чемпіонів

Кумедний твіт журналіста набрав 31 тисячу лайків

1302
0
Getty Images/Global Images Ukraine

У вівторок, 14 березня, відбувся матч у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між клубами «Манчестер Сіті» та «РБ Лейпциг». Гра завершилася розгромною перемогою «містян» із рахунком 7:0 (перший матч – 1:1).

Зірковий норвезький форвард Ерлінг Холанд у цьому поєдинку оформив пента-трик за 57 хвилин.

Під час поєдинку відомий журналіст та інсайдер Фабріціо Романо опублікував твіт зі словами:

«Урок номер один: ніколи не повідомляйте статистику, поки Ерлінг Холанд грає у футбол».

Справа в тому, що Ерлінг у цьому матчі двічі забив два м'ячі поспіль дуже швидко: 1-й та 2-й гол з різницею у 2 хвилини та 4-й та 5-й з різницею у 4 хвилини. Деякі паблики навіть не встигли повідомити про забитий гол норвежця, як уже довелося писати про його наступний м'яч...

Цей пост Романо у Twitter за кілька годин зібрав 31 тисячу лайків.