14.03.2023 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 1:1 7 : 0

Манчестер Сіті – РБ Лейпциг – 7:0. Пента-трик Холанда! Відео голів та огляд

Дивіться відеоогляд матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

18188
4

14 березня о 22:00 у Манчестері проходить матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому англійський «Манчестер Сіті» зустрічається з німецьким «РБ Лейпциг».

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У першій грі, яка відбулася 22 лютого у Лейпцигу, зафіксовано нічию з рахунком 1:1.

⚽️⚽️ На 22-й хвилині норвежець Ерлінг Холанд реалізував пенальті, призначений за гру суперника рукою. На 24-й хвилині Холанд добив у ворота м'яч, який відскочив від поперечини після удару Кевіна де Брюйне.

⚽️ На 45+2 хвилині Ерлінг Холанд оформив хет-трик у матчі. Він добив у сітку м'яч, який захисник намагався вибити в поле з лінії воріт.

⚽️ Після перерви Ілкай Гюндоган забив на 49-й хвилині. 4:0, червоні бики розчавлені у Манчестері.

⚽️⚽️ Феноменальний Ерлінг Холанд оформив пента-трик (5 голів). У другому таймі він відзначився на 54-й та 57-й хвилинах. 6:0, розгром червоних биків! Після цього задоволений Пеп Гвардіола замінив форварда. У норвежця в активі вже 39 забитих м'ячів за англійський клуб у 36 матчах.

⚽️ Кевін де Брюйне поставив крапку на 90+2 хвилині. 7:0!

ГОЛ! 1:0. Ерлінг Холанд, 22 хв (пен)

ГОЛ! 2:0. Ерлінг Холанд, 24 хв.

ГОЛ! 3:0. Ерлінг Холанд, 45+2 хв.

ГОЛ! 4:0. Ілкай Гюндоган, 49 хв.

ГОЛ! 5:0. Ерлінг Холанд, 54 хв.

ГОЛ! 6:0. Ерлінг Холанд, 57 хв.

ГОЛ! 7:0. Кевін де Брюйне, 90+2 хв.