Мората приніс перемогу Атлетіко над Жироною. Циганков провів на полі 87 хв.

Переможний гол мадридська команда забила на 90+1 хвилині поєдинку

3709
4
Getty Images/Global Images Ukraine. Грізманн та Циганков

У матчі 25-го туру чемпіонату Іспанії «Атлетіко» в гостях обіграв «Жирону» з рахунком 1:0.

Єдиний гол на 90+1 хвилині для мадридського клубу забив Альваро Мората.

Український хавбек господарів поля Віктор Циганков вийшов у стартовому складі та провів на полі 87 хвилин, після чого був замінений.

«Атлетіко» з 48 очками входить до топ-3 Ла Ліги, «Жирона» має 30 очок (12-та позиція).

Ла Ліга. 25-й тур, 13 березня

Жирона – Атлетіко – 0:1

Гол: Мората, 90+1.

Відеоогляд матчу

Фотогалерея

Події матчу

90’
ГОЛ ! М'яч забив Альваро Мората (Атлетіко Мадрид).

Zhez53
Виктор просто выше классом большинства своих партнеров...
Тарік1994
Як же тупо Жирона програла...команда тільки у другому таймі почала домінувати, особливо під кінець, як тренер почав робити 100500 замін, а навіщо??Це тільки зламало гру. Стосовно Цигакова, то знову непоганий матч, хоч і нема результативних дій в цей раз, хоча найнебезпечніші 2 моменти створив саме він, та і взагалі у Жирони було в цілому моментів 6-7, 3 з яких створив Віктор. Але, що мені незрозуміло, чомууу вони так мало на нього пасують коли він на фланзі стоїть тупо один? Ну тобто гравець з протилежного флангу переводить у центр бо дуже на його флазі дуже щільна оборона, а ЦП знову повертає у фланг закидушкою чи ще якось і при тому взагалі не повертає голову на протилежний фланг, де в цей момент Вітя стоїть тупо сам.