Вийшли з кризи? Челсі з Мудриком у складі обіграв Лестер

Команда Грема Поттера виграла третій матч поспіль

12788
21

«Челсі» у матчі АПЛ обіграв «Лестер» з рахунком 3:1, вигравши третій поспіль поєдинок у всіх турнірах. Відзначимо повернення до основи українського хавбека Михайла Мудрика.

Мудрик був активним і навіть забив, але його м'яч скасував VAR. Однак Михайло все одно завершив матч з результативною дією – зробив асист на Ковачича. Хавбек провів на полі 81 хвилину.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Відзначимо повернення до заявки «Евертона» Віталія Миколенка, проте гравець, який повернувся після хвороби, вийшов на поле лише на 90-й хвилині.

Чемпіонат Англії. 27-й тур

Лестер - Челсі 1:3
Голи: Дака, 39 - Чілвелл, 11, Хаверц, 45, Ковачіч, 78

Евертон - Брентфорд 1:0
Гол: Макніл, 1

Лідс - Брайтон 2:2
Голи: Бамфорд, 40, Харрісон, 78 - Макаллістер, 33, Харрісон, 61 (у свої ворота)

Тоттенхем - Ноттінгем Форест 3:1
Голи: Кейн, 19, 35, Сон, 62 - Ворралл, 81

Турнірна таблиця

(136)

Лунін пояснив, чому залишився по центру під час удару Бернарду Сілви
Футбол | 18 квітня 2024, 05:51 3

Андрій двічі відбив пенальті та допоміг Реалу пройти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів