Нідерланди – Україна – 1:1. Нічия та перше місце. Відео голів та огляд

Дивіться відеоогляд матчу чемпіонату світу 2024 з футзалу

789
0
АФУ

8 березня о 21:00 у місті Алмере відбувся матч кваліфікації чемпіонату світу 2024 з футзалу, в якому зустрічалися збірні Нідерландів та України. Зустріч завершилася внічию (1:1), команди обмінялися голами у першому таймі.

Матч для українців не мав турнірного значення. У групі з трьох команд Україна здобула до цього 3 перемоги, достроково стала переможцем групи та вийшла у другий раунд.

На 10-й хвилині синьо-жовті зуміли вийти вперед завдяки удару в кут від Шотурми. За 8 секунд до перерви команда Мігеля Андреса відновила паритет. Після розіграшу стандарту Бухарі скористався незлагодженими діями захисту збірної України й відправив м’яч у ворота Савенка.

Після перерви суперники мали нагоди, щоб змінити цифри на табло, але схилити шальки терезів на свій бік нікому не вдалося. Таким чином, збірна України очікуватиме на жеребкування елітного раунду, яке відбудеться 5 липня. Команда Нідерландів буде грати за перепустку до наступної стадії у матчах плей-оф.