СОБОЛЕНКО: «Змусили думати, що напад на Україну – моя вина»
Чемпіонка Australian Open дуже швидко вирішила, що ні в чому не винна
Переможниця Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу Аріна Соболенко з білорусі заявила, що заборона на участь у Вімблдоні минулого року завдала їй психологічної травми.
«Реакція людей, якісь різні речі змусили мене почуватись дуже погано – що це моя вина.
Але я зрозуміла, що не можу вплинути на цю ситуацію. Я нічого, нічого поганого українському народові не зробила. Просто це не моя вина», – сказала Соболенко.
Зазначимо, що цього сезону спортсмени з рф і рб, швидше за все, зможуть зіграти на Вімблдоні, але їх зобов'яжуть підписати кодекс поведінки на Вімблдоні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Олександром зацікавився міланський «Інтер»
Збірна Італії пройшла команду Аргентини, здолавши суперників з рахунком 2:1
Гидко від цієї сабалєнки в рази більше, ніж від жаби в болоті.
Але хай більше вякають, може в світі трохи цих моральних дегенератів роздивляться і кинуть спроби шукати там людей.
1) силою, зброєю, тілом, фізично - це найважче - тут шанси виграти маленькі.
2) словом, голосом, письмом - це легше - тут шанси виграти середні.
3) думками, ставленням, аналізом, розумом - це найлегше - тут шанси перемогти завжди є, потрібно лише розібратися в питанні, глибоко проаналізувати, звернути увагу на деталі.
Ніхто не може заборонити людині думати правильно, чесно, порядно. Розумом людини керує лише сама людина. І лише від людини (її зусиль) залежить - чи буде в розумі мухи та гівно, чи буде там мед та бджоли.
Насправді ситуація з війною в Україні доволі нескладна для загального розуміння. Потрібно сісти та розібратися. І зробити доволі очевидні висновки щодо того, хто агресор-нападник, а хто захисник-жертва.
На те, щоб озвучити реальність потрібно сміливість. А вона далеко не у всіх є. Одне діло сказати слова підтримки Україні у Львові. Інша справа висловити підтримку Україні в Мінську чи Москві.
Навіть якщо Соболенко заборонено висловлювати публічно слова підтримки в Білорусі, в Мінську, то, якщо вона порядна та чесна людина, вона завжди може підійти до Цуренко чи Костюк та висловити чесно свою підтримку, якщо звісно вона є. А якщо її нема, то теж таке буває.
Всі люди грішні, але найбільш небезпечні для людини - це гріхи свідомі, коли людина чітко усвідомлює, що вчиняє зло і робить це далі.
Навіть білоруські іммігранти тут на заході кінчені.