КОНТЕ: «Тоттенхему не вистачає лідера, який би вирішив результат матчу»

Головний тренер «Тоттенхема» прокоментував виліт від «Мілана» у ЛЧ

1176
6
Getty Images/Global Images Ukraine. Антонио Конте

Головний тренер «Тоттенхема» Антоніо Конте прокоментував поразку від «Мілана» (0:1, 0:0) за сумою двох матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів:

«У першому матчі обом командам не вистачало ключових гравців. «Мілану» вдалося повернути їх у дію до сьогоднішнього поєдинку. Меньян – дуже важливий гравець у їхній команді. Він чудово грає ногами і ефективно йшов з-під нашого пресингу.

У першому таймі нам не вистачало терпіння. Ми ставили собі завдання йти вперед з перших хвилин і застосовувати високий пресинг, але «Мілан» добре з ним справлявся. Я не можу дорікати хлопцям, бо вони зробили все можливе.

Думаю, що ми в середині нашого шляху. Ми помітно додали порівняно з минулим роком і маємо ставати ще кращими. Думаю, у таких матчах нам не вистачає лідера, який міг би вирішити результат на нашу користь. Тепер треба перемикатися на чемпіонат і якнайкраще завершити сезон».

(6)

ВІДЕО. Український воротар забив божевільний гол через усе поле
Футбол | 05 травня 2024, 07:01 6

Максим Воронов відзначився першим голом за «Атлетіко Паранаенсе»

Стали відомі оцінки Довбика та Циганкова за історичний матч із Барселоною
Футбол | 04 травня 2024, 22:25 4

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!