Сандро ВАГНЕР: «ПСЖ нічого не зміг досягти у другому таймі»

Колишній нападник «Баварії» прокоментував перемогу над «ПСЖ» у ЛЧ

718
3

Колишній нападник «Баварії» та збірної Німеччини Сандро Вагнер прокоментував перемогу над «ПСЖ» (2:0) у матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів:

«Баварія» показала не найкращу гру, але з оборонними діями вона впоралася добре.

У другому таймі особливо можна було відчути, як вона прагнула зняти всі питання. ПСЖ нічого не зміг досягти у другому таймі».

Баварія – ПСЖ – 2:0. Німецький жах для парижан. Відео голів та огляд матчу

(1)

Стали відомі всі півфіналістки престижного турніру в Мадриді
Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву

Плотницький поділився планами щодо збірної України
Волейбол | 02 травня 2024, 11:02 6

Лідер української команди – про майбутнє

Коментарі 3
Василий Гредюшкин
Тренер  физрук  не  выиграет  у  тренера профессионала.  Выстроить  схему  с 5!!!  полузащитниками  и при  этом  Месси  идет в  защиту  за  мячем  это  трешИграя поперек и с вратарем разве можно  выиграть?И  еще  . Даже я выиграл  бутылку  предрекая гол  ( а их 2 )по  вине   вечно  ноющего    Вератти .Разве  тренер не видел  что   и  Вератти  и  Неймар  ПЕРЕДЕРЖИВАЮТ  мяч  и теряют Перспектив  у  ПСЖ  с этим  тренером нет Да и  игроков  надо  чистить   Хашими  после ЧМ  никакой  да  еще  криминал  светит  Данило  неповоротлив и  играет  только с  вратарем   .  Если удастся оставить то   нужно  сберечь  Доннаруму     Хакими   Месси и Мбаппевсе  остальные  не  для ПСЖ  .Да и тренер  нужен  Зидан илитакого  же  уровня .