07.03.2023 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 2:0 5 : 1
0

Наставник Бенфіки: «Ми показали, що є чудовою командою»

Німець Рогер Шмідт – про перемогу команди над «Брюгге»

Getty Images/Global Images Ukraine. Рогер Шмідт

Головний тренер лісабонської «Бенфіки» Рогер Шмідт дав оцінку грі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з бельгійським клубом «Брюгге» (5:1).

«Я дуже пишаюся командою. Ситуація сприяла нам після першого матчу у Бельгії, але ми з повагою поставилися до цієї гри. То був матч Ліги чемпіонів, а тут слабких суперників немає. Сьогодні ми показали, що є чудовою командою. Ми вийшли на поле не для того, аби просто захищати переможний для нас результат. Ми заслужили на цей чвертьфінал.

Ми задоволені тим, як пройшли цей шлях до чвертьфіналу. Тепер потрібно дочекатися жеребкування. На цій стадії Ліги чемпіонів залишаються найсильніші суперники, ми маємо поставитися з повагою до кожного з них. Ми граємо дуже зосереджено, команда мотивована та добре обороняється. Тож зробимо все можливе, щоб вийти до півфіналу. У нас немає переваг щодо суперника», – розповів Шмідт.

Нагадаємо, у першій грі у Бельгії «Бенфіка» також здобула перемогу над «Брюгге» – 2:0.