Два голи у дебюті. Колос виграв товариський матч у команди Другої ліги

Команда з Ковалівки обіграла вінницьку «Ниву» з рахунком 2:1

444
0
ФК Колос

4 березня «Колос» на своїй арені виграв товариський матч у команди Другої ліги. Команда з Ковалівки обіграла вінницьку «Ниву» з рахунком 2:1.

На день раніше «Колос» у стартовій грі другого кола УПЛ поступився «Кривбасу» з Кривого Рогу (0:1). Тому проти вінничан на поле вийшли футболісти, які у тому матчі не грали або отримали мало хвилин на полі.

На початку гри «Колос» забив вінничанам двічі. Відзначилися Євген Ісаєнко та Сергій М'якушко. Ще один м'яч не було зараховано через офсайд. 2:0 після перших 12 хвилин – гра у захисті гостей залишала бажати кращого.

Потім вінницькі футболісти зуміли налагодити комбінаційну гру та скоротити відрив у рахунку. На 36-й хвилині після розіграшу комбінації по воротах несильно пробив Вадим Панасюк. Микита Жуков був першим на м'ячі та зблизька відправив його в ціль.

У другому таймі гра йшла зі змінним успіхом, але рахунок матчу не змінився. 2:1 – на користь вищої за рангом команди.

Товариський матч

4 березня, 13:00. Ковалівка

Колос Ковалівка – Нива Вінниця – 2:1

Голи: Євген Ісаєнко, 6, Сергій М'якушко, 12 – Микита Жуков, 36.

(2)

Відбулося жеребкування плей-оф УПЛ. Відомі дати та пари
Футбол | 01 травня 2024, 13:11 1

Матчі заплановані на 29 травня і 2 червня

ВІДЕО. Українець відзначився безглуздим автоголом у Лізі чемпіонів КОНКАКАФ
Футбол | 02 травня 2024, 05:45 1

Євген Чеберко вийшов у стартовому складі Коламбус Крю на матч-відповідь з Монтерреєм