Жирона була близькою до камбеку з 0:3. Циганков віддав черговий асист

«Біло-червоні» поступилися в гостях «Хетафе»

3002
5

У суботу, 4 березня, відбувся матч 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу між «Хетафе» та «Жироною». Гра завершилася поразкою «біло-червоних» із рахунком 2:3.

Рахунок у матчі було відкрито на 2-й хвилині матчу. Відзначився Енес Унал. Незабаром він зробив дубль, збільшивши перевагу своєї команди на 14 хвилині. Під кінець першого тайму «Хетафе» забив 3-й м'яч – відзначився Борха Майорал.

У 2-му таймі «Жирона» ожила та почала показувати якісніший футбол. Це принесло свої плоди – на 54-й хвилині гол забив Валентин Кастельянос із передачі українського футболіста Віктора Циганкова. Циганков віддав асист у третьому матчі поспіль. Тепер на його рахунку 1 гол та 3 гольові передачі у 5 матчах за «Жирону».

На 80-й хвилині «Жирона» змогла забити ще один гол завдяки взяттю воріт від Мігеля Гутьєрреса. Проте зрівняти рахунок команді не вдалося.