АРТЕТА: «Нам потрібно було трохи магії, і Сака зробив це»

Менеджер «Арсеналу» – про перемогу над «Евертоном»

2751
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Мікель Артета

Головний тренер лондонського «Арсеналу» Мікель Артета дав оцінку грі чемпіонату Англії з «Евертоном», у якій його підопічні здобули перемогу з рахунком 4:0. Нагадаємо, у матчі по голу забили Сака та Едегор, а Мартінеллі став автором дубля.

«Я задоволений перемогою та тим, як ми грали після перших 25 хвилин. На початку матчу у нас були складності, грати проти «Евертона» важко. Як тільки ми забили перший гол, гра розкрилася. Нам потрібно було трохи магії, і Букайо [Сака] зробив це. Потім ми додали і заслужили на перемогу.

Через стиль «Евертона» – вертикальну гру, підбирання м'яча – маленької переваги у рахунку було недостатньо. Але у другому таймі ми грали дійсно добре і могли забити більше. Я радий, коли бачу, що команда грає так, як ми хочемо. Я дуже задоволений зрілістю та якістю гри, які ми продемонстрували», – зізнався 40-річний іспанський фахівець.

Раніше Артета розповів про важливість для команди українця Олександра Зінченка.