Трохи нижче за середній бал. Відома оцінка Мудрика за матч із Тоттенгемом

Українець проявити себе не зміг

4778
10
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик (праворуч)

У неділю, 26 лютого, у 25-му турі Англійської Прем'єр-ліги «Тоттенгем» на своєму полі зустрічався з «Челсі». У присутність 61 613 глядачів «шпори» завдали «пенсіонерам» поразки з рахунком 0:2.

У лавах «Челсі» у матчі взяв участь український вінгер Михайло Мудрик, який з'явився на заміну на 83-й хвилині. Від порталу Whoscored 22-річний гравець отримав за проведений час оцінку 5,9 балів. Вона виявилася трохи нижчою за середню оцінку по «Челсі», яка склала 6,29 бала.

Найкращим в матчі у складі «Челсі» визнано захисника Тьягу Сілву, який отримав 6,7 бала. Найкращим гравцем зустрічі став хавбек «Тоттенхема» Емерсон, удостоєний оцінки 7,9.

«Челсі» у таблиці АПЛ займає 10-е місце, маючи в активі 31 очко. «Тоттенхем» має 4-ту позицію та 45 пунктів.