На замітку Шахтарю. Феєнорд зміцнив лідерство у чемпіонаті Нідерландів

Майбутній суперник «Шахтаря» в ударі

773
0

У неділю, 26 лютого, у матчі 23-го туру чемпіонату Нідерландів «Феєнорд» зіграв на виїзді з командою «Фортуна» із Сіттарда.

Зустріч завершилася з рахунком 4:2 на користь клубу з Роттердаму, з яким донецькому «Шахтарю» доведеться з'ясувати стосунки у 1/8 фіналу Ліги Європи – 9 та 16 березня.

Гравці «Феєноорда» перемогли без зайвого нервування. Ще до перерви вони повели у рахунку 3:0, а у другому таймі впевнено довели зустріч до переможного фіналу.

У таблиці чемпіонату Нідерландів «Феєнорд» залишається одноосібним лідером, маючи 52 очки після 23-х матчів. Другим іде «АЗ Алкмар», у якого 47 пунктів після 23-х ігор.

Чемпіонат Нідерландів. 23-й тур

«Фортуна» – «Фейєнорд» – 2:4

Голи: Наварро, 10 автогол (0:1). Віффер, 16 (0:2). Хіменес, 43 (0:3). Дуарте, 48 (1:3). Ігор Пайшао, 63 (1:4). Сіовас, 84 (2:4).