Які команди можуть стати суперником Шахтаря в 1/8 фіналу Ліги Європи

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи пройде вже 24 лютого о 13:00 за Києвом

30624
18

У четвер, 23 лютого, «Шахтар» Донецьк зумів обіграти французький «Ренн» за сумою двох матчів і вийшов до 1/8 фіналу Ліги Європи.

За тиждень до цього «Шахтар» у Варшаві здобув перемогу з рахунком 2:1. На цей раз «Ренн» вдома відіграв фору завдяки голу Карла Токо-Екамбі на початку 2-го тайму. Було призначено додаткові тайми. Спочатку забив «Ренн» (2:0), а «Шахтар» зрівняв рахунок на останній хвилині завдяки зрізці захисника суперника (2:1).

Пенальті були валідольними. Маючи перевагу 3:1 після трьох ударів, гірники промазали двічі і рахунок зрівнявся (пен. 3:3). Але далі пощастило саме команді Йовічевіча (пен. 5:4).

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи пройде вже 24 лютого о 13:00 за Києвом.

У суперники гірникам потрапить один із 8 сіяних клубів, які восени стали переможцями своїх груп:

Ренн (Франція) – Шахтар (Україна) – 2:1 (пен. 4:5) [перший матч – 1:2]

Гол: Токо-Екамбі, 52, Ібрагім Салах, 106 – Белосян, 119 (автогол)

Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда