Циганков названий найкращим гравцем Жирони у матчі з Альмерією

Уболівальникам «біло-червоних» сподобався дебют українця

3801
4
Getty Images/Global Images UkraineGetty Images/Global Images Ukraine. Віктор Циганков

У п'ятницю, 17 лютого, відбувся матч 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу між «Жироною» та «Альмерією». Гра завершилася з рахунком 6:2 на користь команди з Каталонії.

Український півзахисник «Жирони» Віктор Циганков переміг у номінації «Найкращий гравець матчу», голосування проводилося серед уболівальників клубу.

Циганков вийшов в основі та відіграв 65 хвилин матчу. У першому таймі він відзначився голом та результативною передачею. На 34-й хвилині Циганков замкнув передачу Родріго Рікельме. Це його перший гол за «Жирону». А на 43-й хвилині Віктор віддав асист на Хаві Ернандеса Карреру, причому зробив це п'ятою.