Жирона із тенісним рахунком розгромила Альмерію. У Циганкова – гол та асист

У матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії глядачі побачили 8 голів

12934
14
Getty Images/Global Images Ukraine. Віктор Циганков

У п'ятницю, 17 лютого, у 22-му турі іспанської Ла Ліги «Жирона» розгромила на своєму полі «Альмерію» з тенісним рахунком 6:2.

Український хавбек Віктор Циганков вийшов у основі та відіграв 65 хвилин матчу. В першому таймі він відзначився голом та результативною передачею.

На 34-й хвилині Циганков замкнув передачу Родріго Рікельме. Це його перший гол за «Жирону». А на 43-й хвилині Віктор віддав асист на Хаві Ернандеса Карреру.

Ла Ліга, 22-й тур, 17 лютого

Жирона – Альмерія – 6:2

Голи: Кастельянос, 8, Циганков, 34, Рікельме, 36, Каррера, 43, Мартін, 77, Стуані, 79 – Рамазані, 66, Туре, 81.

Жирона: Гассаніга, Мартінес, Хуанпе, Буено, Каррера (Кальєнс, 83), Циганков (Тоні Вілья, 65), Рікельме (Мартін, 76), Ромеу, Алейш Гарсія, Гарсія (Артеро, 83), Кастельянос (Стуані, 76).

Альмерія: Фернандо, Мендес (Рамазані, 46), Елі, Бабіч, Акьєме (Сентельєс, 80), де ла Ос, Робертоне, Саму Кошта (Чумі, 46), Баптістао (Пучмаль, 46), Ембарба (Туре, 46), Суарес.

Попередження: Гарсія, 59 – Суарес, 90.