| Оновлено 18 лютого 2023, 23:06
863
0

Барком зазнав дев’ятнадцятої поразки у польській Плюс Лізі

З рахунком 0:3 підопічні Угіса Крастіньша програли відомому клубу «Ястшембскі Вегель»

863
0
ВК Барком-Кажани

У суботу в польському місті Краків волейболісти львівського «Баркому-Кажани» провели матч 25-го туру Плюс-Ліги. Їхніми суперниками був один із найсильніших клубів країни, неодноразовий учасник європейських кубкових турнірів «Ястшембскі Вегель». В першому колі гра цих команд завершилася перемогою поляків у трьох сетах.

В стартовій партії сьогоднішнього поєдинку українці не змогли гідно протистояти номінальним гостям, поступившись їм за всіма показниками 10:25.

У другому сеті вже була справжня боротьба, і львів'яни навіть кілька разів виходили вперед. Але ближче до середини партії команда «Ястшембскі Вегель» почала йти у відрив 8:12, 9:15. Наставник «Баркому» Угіс Крастіньш замінами спробував вплинути на перебіг матчу. Гра вирівнялася, проте надолужити втрачене не вдалося – сет завершився з рахунком 20:25 на користь суперників.

Третя партія була схожа на першу. Знову на майданчику домінували гості, які виграли із великою перевагою 14:25. В підсумку українці поступилися цьому польському клубу із загальним рахунком 0:3.

Волейболісти «Баркому» виступали у такому складі: Артем Смоляр (набрав 4 очки), Мурат Єніпазар (0), Юліус Фіркаль (6), Владислав Щуров (3), Василь Тупчий (10), Йонас Квален (3), Дмитро Канаєв (ліберо) – стартовий. На заміну виходили Олексій Головень (0), Олег Шевченко (2), Віталій Кучер (0).

Зазначимо, що у гостей одним із найкращих був вихованець українського волейболу з польським паспортом Юрій Гладир, який набрав 10 очок.

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс-Ліга
25 тур. Краків (Польща). 18 лютого
«Барком-Кажани» (Львів, Україна) – «Ястшембскі Вегель» (Ястшембе-Здруй, Польща)

0:3 (10:25, 20:25, 14:25)

Зазнавши вже 19-ї поразки в турнірі, «Барком-Кажани» з 24 очками опустився на 14 місце в турнірній таблиці серед 16 учасників.

Наступну гру українці проведуть 24 лютого на виїзді із командою «Сталь» із міста Ниса. Це буде матч, перенесений із 30-го туру на більш ранній термін.