| Оновлено 20 листопада 2022, 23:27
802
0

В черговому турі польської Плюс Ліги Барком зазнав поразки

В трьох сетах підопічні Угіса Крастіньша програли лідеру турніру команді «Ястшембски Вегель»

802
0
ВК Барком-Кажани

В чемпіонаті Польщі з волейболу, у якому цього сезону виступає львівський «Барком-Кажани», відбулися матчі 10-го туру. Українці грали на виїзді з лідерами Плюс-Ліги волейболістами «Ястшембски Вегель», які до цього не втратили жодного очка.

Напевно, львів'яни дуже серйозно готувалися до цієї зустрічі, але в першій партії вони нічого не змогли протиставити більш досвідченим суперникам. Господарі виграли із просто розгромним рахунком 25:14.

А ось у другому сеті вже була справжня боротьба, коли команди поперемінно виходили вперед та намагалися не відпускати далеко одна одну. Наприкінці гостям все ж таки вдалося відірватися на три очки 19:22, проте поляки наздогнали суперників 22:22. Потім «Барком» заробив сетбол 23:24, але реалізувати його не зумів. Почалася гра нервів та характеру, в якій українці відіграли вже чотири чужі сетболи. І все ж для перемоги в партії цього не вистачило – господарі знову досягли успіху 30:28.

Рівна гра була у третій партії до рахунку 11:11, після чого польські волейболісти почали йти вперед 14:11, 17:14, 20:15 та 25:20.

В підсумку «Ястшембски Вегель» здобув перемогу з результатом 3:0.

«Барком» грав у такому складі: Артем Смоляр (набрав 5 очок), Мурат Єніпазар (0), Юліус Фіркаль (9), Владислав Щуров (6), Василь Тупчий (13), Йонас Квален (10), Дмитро Канаєв, (ліберо) – стартовий. На заміну виходили Олексій Головень (2), Володимир Тевкун (1), Богдан Мазенко (0), Олег Шевченко (1), Андрій Жуков (ліберо).

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс-Ліга
10 тур. Ястшембе-Здруй. 20 листопада
«Ястшембски Вегель» (Ястшембе-Здруй, Польща) – «Барком-Кажани» (Львів, Україна)

3:0 (25:14, 30:28, 25:20)

Після 10 турів у «Баркома-Кажани», як і раніше, 9 очок і український клуб опустився на 13 місце у турнірній таблиці серед 16 учасників.

В наступному турі у четвер 24 листопада львів'яни у Кракові прийматимуть клуб «Індикпол АЗС» з міста Ольштин, який набрав на два очки більше та перебуває на 11-му місці.