6

Один з найкращих у матчі. Названо оцінку Циганкова за гол і асист у Ла Лізі

«Жирона» разом з українцем розгромила «Альмерію» з рахунком 6:2

Getty Images/Global Images Ukraine. Віктор Циганков

У п'ятницю, 17 лютого, відбувся матч 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу між «Жироною» та «Альмерією». Гра завершилася з рахунком 6:2 на користь команди з Каталонії.

Український хавбек Віктор Циганков вийшов в основі та відіграв 65 хвилин матчу. У першому таймі він відзначився голом та результативною передачею. На 34-й хвилині Циганков замкнув передачу Родріго Рікельме. Це його перший гол за «Жирону». А на 43-й хвилині Віктор віддав асист на Хаві Ернандеса Карреру, причому зробив це п'ятою.

Після поєдинку статистичні портали WhoScored та SofaScore виставили Циганкову оцінки. Від WhoScored Віктор отримав 8,3 бала, а від SofaScore – 8,1 бала.

За матч, окрім голу та гольової передачі, українець зробив 28 дотиків м'яча, віддав 14 точних передач, з яких 2 ключові, виграв 1 верхову дуель із 3, заробив 1 фол і заблокував 1 удар суперника.

(29)

Чи зіграє Миколенко? Склади на мерсісайдське дербі: Евертон – Ліверпуль
Футбол | 24 квітня 2024, 21:09 0

Поєдинок відбудеться 24 квітня о 22:00 за київським часом на стадіоні «Гудісон Парк»

Золота бутса. Кейн суттєво відірвався. Яке місце посідає Довбик?
Футбол | 24 квітня 2024, 06:25 15