ЙОВІЧЕВІЧ: «Так довго без стресу та адреналіну. Товариські матчі – не те»

Наставник «Шахтаря» – про перемогу над «Ренном» у 1/16 фіналу ЛЄ

2597
0
ФК Шахтар. Ігор Йовічевіч

Головний тренер донецького «Шахтаря» Ігор Йовічевіч прокоментував перемогу своїх підопічних у матчі 1/16 фіналу Ліги Європи проти французького «Ренна»:

«Я задоволений цим результатом. Це була наша перша офіційна гра за три місяці, і грати після такої перерви завжди непросто. Без стресу, без адреналіну так довго... Товариські матчі – це не те. Так що так, я хочу привітати свою команду зі своїми зусиллями сьогодні ввечері.

Перший тайм був дуже добрий для нас. Ми мали достатньо енергії, і ми змогли продемонструвати свої здібності. Але ми знали, що у другому таймі ми видихнемося і що «Ренн» піде ва-банк. Це сталося, але нам вдалося встояти, а також у нас було кілька добрих моментів після перерви».

Поєдинок між «Шахтарем» та «Ренном» завершився з рахунком 2:1 на користь українського клубу.