До Франції – зі щитом. Шахтар здолав Ренн у першому матчі

Команда Ігора Йовічевіча приємно здивувала реалізацією в першому таймі

18881
42
ФК Шахтар Донецьк

У Варшаві на полі стадіону імені маршала Юзефа Пілсудського відбувся перший поєдинок 1/16 фіналу Ліги Європи, у якому донецький «Шахтар» приймав французький «Ренн».

Команду Ігора Йовічевіча багато хто вважав аутсайдером у протистоянні з «Ренном», що не дивно, адже «гірники» в січні втратили свою головну зірку, продавши Михайла Мудрика лондонському «Челсі». Та й у поєдинках із київським «Динамо» на груповому раунді «Ренн» двічі святкував перемогу, показавши видовищну гру.

Проте вже після перших 45 хвилин «гірникам» вдалося зробити вагомий заділ для продовження єврокубкової весни. Спочатку на 11-й хвилині дебютним голом у Лізі Європи відзначився Дмитро Криськів, який успішно зіграв на добиванні після удару від Богдана Михайліченка.

Перед перервою голкіперу французького клубу довелося вдруге виймати м'яч із сітки воріт. Рефері призначив пенальті за фол на Юхимі Коноплі після прострілу від Криськіва. До точки підійшов Артем Бондаренко, який пробив під Манданду в нижній лівий кут. Донеччанам вдалося скористатися своїми можливостями по максимуму.

Розмова у роздягальні з головним тренером пішла на користь гравцям «Ренна». Вже на 59-й хвилині розрив у рахунку скоротився до мінімального, коли подачу з лівого флангу на дальній стійці завершив вільний Екамбі. На цьому французька команда не зупинялася і з усіх сил намагалася відновити статус-кво.

Підопічні Йовічевіча також мали кілька моментів для того, щоб забити третій м'яч, але вони не мали успіху. Втім, зважаючи на те, що «Шахтар», на відміну від суперника, провів перший поєдинок у 2023 році, навіть перемога з мінімальною перевагою – відмінний результат.

Зустріч у відповідь відбудеться 23 лютого у Франції. «Шахтар» завдяки сьогоднішній перемозі наступного четверга влаштує навіть нічия, але на легку прогулянку очікувати однозначно не варто.

Ліги Європи УЄФА. 1/16 фіналу. Перший матч.

«Шахтар» – «Ренн» - 2:1