ГАЛТЬЄ: Баварія змусила нас попітніти. Вони здорово тиснули, заслужили гол

ПСЖ зазнав п'ятої поразки в сезоні. За весь минулий сезон їх було лише 4

476
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Крістоф Галтьє

Головний тренер «ПСЖ» Крістоф Галтьє прокоментував поразку від «Баварії» (0:1) у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів:

«Вони змусили нас попітніти, але ми могли краще використати крайніх захисників. «Баварія» заслужила гол, тому що провела добрі 60 хвилин, але потім ми заграли набагато краще. Ми налагодили командні дії на полі протягом наступних 25 хвилин та перевершували суперника на цьому відрізку. У результаті всі вирішили дрібниці.

Звісно, ми розчаровані. Але ми знали, що сьогодні ніхто не вийде до наступного раунду та не вилетить. «Баварія» добряче тиснула, коли в нас не було глибини. Я підозрював, що якщо ми гратимемо так, без глибини, без вертикальності, то у нас буде дуже важкий перший тайм. На жаль, коли я хотів випустити Мбаппе, вони забили».

ПСЖ зазнав п'ятої поразки в сезоні. За весь минулий сезон їх було лише 4.