ШАЦЬКИХ: «Установка на гру з Динамо була дуже короткою»
Наставник «Пахтакора» – про спаринг з «Динамо»
![ШАЦЬКИХ: «Установка на гру з Динамо була дуже короткою»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/73/orig_614741.jpg)
Головний тренер ташкентського «Пахтакора» Максим Шацьких, який свого часу грав та працював у «Динамо» Київ, поділився думкою щодо товариської зустрічі із українською командою на передсезонному зборі в Туреччині. Підопічні Шацьких, як відомо, переграли динамівців Києва з рахунком 1:0.
«Просто ця перемога особисто мені подвійно і навіть втричі приємніша за будь-яку іншу перемогу. Але я не налаштовував команду на якийсь особливий матч, не казав їм, що треба кров із носа перемогти чи щось таке. Абсолютно ні. У нас була дуже коротка установка на гру, нагадав хлопцям ключові речі та вийшли грати. Не було й близько ніякого накачування щодо того, що треба обов'язково перемогти.
Але завершити матч із таким результатом усім, звичайно, приємно. Це таки київське «Динамо» — еталон українського футболу. Так само, як «Пахтакор» — це еталон узбецького футболу. Приємно. А головне, що на тлі такого суперника побачили те, що бажали побачити від хлопців, команди. Побачили, як терпимо, як рухаємось і в якому напрямку.
Загалом, гадаю, гра вийшла досить цікавою. Обидві команди показали непогані швидкості. Але «Динамо» та «Пахтакор» провели матч по-різному. У нас вже завершення зборів, і ми 90 хвилин грали одним поєднанням футболістів, а наш суперник у другому таймі випустив новий склад.
«Пахтакор» відмовився грати на цьому зборі із російськими командами? Звичайно! Це навіть не обговорюється! Ми від початку так і планували наш збір – ані грати з російськими командами, ані жити разом. Керівництво нашого клубу чудово знає та повністю поділяє, підтримує позицію і мою особисто, і всього тренерського штабу щодо цієї війни проти України, цієї абсолютної гидоти», – зізнався Максим Шацьких.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Партизан – Динамо. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696402.jpg)
![Партизан – Динамо. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696402.jpg)
Не випускати собаку з будки
![«Я тебе попередив». Ф'юрі звернувся до Усика щодо реваншу 21 грудня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696571.jpg)
![«Я тебе попередив». Ф'юрі звернувся до Усика щодо реваншу 21 грудня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696571.jpg)
Тайсон поділився відеороликом з пробіжки
![Медальний залік ОІ. Змінився лідер, США – лише на 7-й позиції](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696658.jpg)
![Євгенія ДОВГОДЬКО: «Розуміли, що медаль у нас у кишені»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696570.jpg)
![Войводіна Нові-Сад – Аякс. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги Європи](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696676.jpg)
![Войводіна Нові-Сад – Аякс. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги Європи](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696676.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/62/thumb_372402.jpg)
![Олександр Витвицький](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/62/thumb_372402.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![vruthiy-112](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/88/thumb_377703.jpg)
![donnerwetter](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/88/thumb_377703.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/87/thumb_377595.jpg)
![Алекс Морган](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/87/thumb_377595.jpg)