| Оновлено 12 лютого 2023, 03:14
1095
0

Барком програв дворазовому переможцю Ліги чемпіонів

У черговому турі польської Плюс Ліги львів'яни зазнали поразки від відомого клубу «Закса»

1095
0
ВК Барком-Кажани

Сьогодні у польському місті Кендзежин-Козле відбувся матч 24-го туру чемпіонату Польщі з волейболу серед чоловіків. Місцевий клуб «Закса», який є дворазовим переможцем волейбольної Ліги чемпіонів двох останніх сезонів, приймав український «Барком-Кажани» зі Львова. Нагадаємо, що в першому колі підопічні Угіса Крастіньша чинили гідний опір іменитим суперникам, поступившись їм лише у п'ятому вирішальному сеті.

І цього разу перша партія вийшла завзятою та напруженою. Наша команда довгий час лідирувала в рахунку, причому її перевага сягала п'яти-шесті очок – 5:10, 6:12, 7:13, 13:18. На жаль, довести справу до перемоги «Баркому» не вдалося, і господарі майданчику зуміли досягти успіху 30:28.

У другому сеті гості теж виглядали гідно і програли лише наприкінці 25:21. А ось третю партію «Закса» провела дуже сильно, вигравши її 25:16.

Склад львівської команди у цьому поєдинку виглядав так: Артем Смоляр (набрав 7 очок), Мурат Єніпазар (4), Юліус Фіркаль (10), Владислав Щуров (8), Василь Тупчій (9), Йонас Квален (6), Дмитро Канаєв, (ліберо) – стартовий. На заміну виходили Олексій Головень (0), Олег Шевченко (0), Богдан Мазенко (0), Віталій Кучер (0), Андрій Жуков (ліберо).

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс Ліга
24 тур. Кендзежин-Козле, Польща. 11 лютого
«Закса» (Кендзежин-Козле, Польща) – «Барком-Кажани» (Львів, Україна)

3:0 (30:28, 25:21, 25:16)

В турнірній таблиці Плюс Ліги «Барком-Кажани» залишився на 12 місці, маючи у своєму активі 24 очки.

У наступному турі 18 лютого львів'яни у Кракові прийматимуть ще один відомий польський клуб «Ястржебски Вегель».

(7)

Анчелотті оцінив шалений матч із Баварією, в якому Лунін пропустив двічі
Футбол | 01 травня 2024, 07:26 0

«Реал» зіграв унічию з мюнхенською командою на «Альянц-Арені» з рахунком 2:2

Олег Плотницький у складі Перуджі вперше став чемпіоном Італії
Волейбол | 28 квітня 2024, 22:55 0

Для перемоги у фінальній серії над «Вєро Воллей» з Монци команді вистачило чотирьох матчів