Ерік ТЕН ХАГ: «Можна сказати, що ми виграли очко»

Наставник «Манчестер Юнайтед» – про нічию з «Лідсом»

804
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Ерік тен Хаг

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Хаг прокоментував нічию з «Лідсом» (2:2) у перенесеному матчі 8-го туру англійської Прем'єр-ліги.

«Можна сказати, що ми виграли очко. З одного боку, добре, коли команда у дербі повертається в гру після 0:2. Але, з іншого боку, коли ви починаєте дербі так, як ми, це неприйнятно. Потрібно бути готовим до бою, а ми не були готові до бою.

Це було моє перше зауваження у перерві: подбати про те, щоб ми були готові, а ми не були готові, тому одразу після перерви пропустити цей гол було дуже прикро.

Звичайно, це нас надихне. За кілька днів нам знову грати проти них. Якщо ми покажемо наш футбол, то зможемо їх перемогти. Ми маємо перемогти їх», - сказав тен Хаг.