ЕДМАР: «Заманити до УПЛ гравців серйозного рівня складно»
Тренер «Металіста 1925» – про трансферну роботу клубу
![ЕДМАР: «Заманити до УПЛ гравців серйозного рівня складно»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/69/orig_613863.jpg)
Український бразилець Едмар, який разом із Олегом Голодюком складає тренерський тандем на чолі харківського «Металіста 1925», розповів про кадрову ситуацію у колективі та торкнувся теми трансферної діяльності клубу.
– Нападник Віталій Пономар пропустив збори через травму. Хто ще в лазареті?
– Серйозних травм більше немає – тьху-тьху-тьху. Деякі гравці мають невеликі пошкодження та розтягнення, але це нормально для зборів і зовсім некритично.
– Металіст 1925 провів серйозну роботу над посиленням складу влітку, але не виявляє активності на трансферному ринку взимку. Новачків, я так розумію, не буде?
– Пошук нових футболістів не припиняється, але ви чудово знаєте, яка ситуація в країні та що заманити до УПЛ гравців серйозного рівня досить складно. Якщо говорити про сильних гравців, які виступають у чемпіонаті України, то виграти боротьбу за них у більш забезпечених клубів непросто. Я не можу сказати, що цієї зими ми точно не підпишемо нових футболістів. Поки що їх немає, але вони можуть з'явитися.
– Андрій Борячук, який у першій частині сезону був одним із провідних гравців вашої команди, поїхав на збори із Шахтарем. Чи є шанс, що Металіст 1925 продовжить його оренду?
– Особисто я був би не проти такого розвитку подій, проте це питання краще задавати керівництву обох клубів. Борячук здорово допоміг нам у цьому чемпіонаті. Такий гравець нам би не завадив. До того ж, йому не доведеться звикати до колективу, в якому його всі добре знають.
– Під час зимової паузи ваш клуб надав статус вільних агентів форварду Іллі Зубкову та вінгеру Артему Дудіку. Чиє це було рішення?
– Ми розлучилися друзями. Ми не маємо навіть найменших претензій до цих футболістів. Це було взаємне рішення гравців та клубу. Ми хочемо дати шанс молоді, а Зубков та Дудік – отримати новий виклик у своїй кар'єрі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Гімнастика. Ковтун і Верняєв до кінця боролися за медалі у багатоборстві](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696611.jpg)
![Гімнастика. Ковтун і Верняєв до кінця боролися за медалі у багатоборстві](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696611.jpg)
Верняєву та Ковтуну не вдалося дотягнутися до медалей
![Євгенія ДОВГОДЬКО: «Розуміли, що медаль у нас у кишені»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696570.jpg)
![Євгенія ДОВГОДЬКО: «Розуміли, що медаль у нас у кишені»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696570.jpg)
Українська веслувальниця – про виступ на Олімпіаді
![Марта Костюк – Донна Векич. Прогноз і анонс на матч 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696493.jpg)
![Марта Костюк – Донна Векич. Прогноз і анонс на матч 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696493.jpg)
![Челсі з Мудриком домогся розгрому, Арсенал із Зінченком – програв](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696685.jpg)
![Медальний залік Олімпіади-2024. Яке місце посідає Україна?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696502.jpg)