Новачок Вересу: Головне – відібрати м'яч. Можу трохи в ніжку, трохи в м'яч
Олександр Маткобожик – про підписання контракту з клубом із Рівного
![Новачок Вересу: Головне – відібрати м'яч. Можу трохи в ніжку, трохи в м'яч](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/68/orig_613701.jpg)
Захисник Олександр Маткобожик поділився емоціями від переходу до рівненського «Вересу» та розповів про свої сильні ігрові якості.
«Емоції, звичайно, позитивні. Бо зумів повернутися у футбол. Зумів відновитися, подолати тривалий період реабілітації після травми. Дуже багато працював, щоб потрапити у достойну команду. «Верес» - клуб з амбіціями. Клуб, що розвивається і прогресує: як на футбольному полі, так і в плані поліпшення інфраструктури. Є стадіон, є якісні тренувальні поля. Тому емоції – тільки позитивні.
Дуже тривалий час я відновлювався від травми. Понад одинадцять місяців. На зимових зборах минулого року із «Карпатами» порвав хрестоподібну зв‘язку. У лютому мене прооперували. Почав реабілітацію. Потім почалася повномасштабна війна. Не зовсім до занять було. Зараз свою фізичну готовність оцінюю десь на 70%. Треба ще багато працювати над собою, доводити, що заслуговую на місце в основі.
Цьогоріч зимові збори я розпочинав із харківським «Металістом». Мене покликав Василь Кобін. Потім змінилися певні обставини. Тренер «Металіста» зателефонував Юрію Вірту – запитав, чи не хоче він переглянути Маткобожика. Юрій Миколайович вирішив, що я йому потрібен.
Мої сильні сторони – це відбір, боротьба за м‘яч. Я центральний захисник. Задача, як кажуть – трішки в ніжку, трішки в м‘яч. Головне – відібрати м‘яч в суперника.
В новій команді я обрав 18 номер. Разом з моєю дівчиною прийняли таке рішення, – зізнався Маткобожик.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Медальний залік Олімпіади-2024. Яке місце посідає Україна?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696502.jpg)
![Медальний залік Олімпіади-2024. Яке місце посідає Україна?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696502.jpg)
Україна ділить 35-те місце у медальній таблиці з ще 8 командами
![Капітан Партизана оцінив другу поразку команди від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696664.jpg)
![Капітан Партизана оцінив другу поразку команди від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696664.jpg)
Светозар Маркович – про гру-відповідь раунду Q2 Ліги чемпіонів
![Перемога і в другому матчі. Динамо спокійно розгромило Партизан](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696633.jpg)
![Академічне веслування. Українки втратили медаль ОІ-2024 на останніх метрах](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696556.jpg)
![Академічне веслування. Українки втратили медаль ОІ-2024 на останніх метрах](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696556.jpg)
![Кроуфорд висловився про статус Усика в нинішньому світовому боксі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696533.jpg)