Андрій ЛУНІН: «Я злий за пропущений гол»
Українець – про матч «Реала» з «Мальоркою»
![Андрій ЛУНІН: «Я злий за пропущений гол»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/67/orig_613540.jpg)
Український голкіпер мадридського «Реалу» Андрій Лунін прокоментував поєдинок 20-го туру чемпіонату Іспанії проти «Мальорки», в якому «галактикос» поступилися з рахунком 0:1. Нагадаємо, єдиний раз м'яч у ворота мадридців, які захищав Лунін, влетів від гравця «Реала» Начо Фернандеса на 13-й хвилині.
«Ми не заслужили поразки у цій грі. Я злий за пропущений гол. «Реал» завжди повертається, і ми боротимемося до кінця. Нам не потрібно думати про цю поразку, тепер ми маємо думати про клубний чемпіонат світу», - заявив Андрій Лунін.
Раніше повідомлялося, що за гру проти «Мальорки» Лунін отримав дуже низьку оцінку від порталу Whoscored.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Анонс Олімпіади на 31 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696496.jpg)
![Анонс Олімпіади на 31 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696496.jpg)
Sport.ua представляє анонс 5-го дня ОІ-2024 спільно з FAVBET
![Стали відомі стартові склади Динамо і Партизана на матч-відповідь ЛЧ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696607.jpg)
![Стали відомі стартові склади Динамо і Партизана на матч-відповідь ЛЧ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696607.jpg)
Поєдинок пройде на стадіоні «Партизан» у Белграді
![Кроуфорд висловився про статус Усика в нинішньому світовому боксі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696533.jpg)
![Шанс для Костюк. Кривдниця Світоліної вилетіла з Олімпіади від 67-ї ракетки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696580.jpg)
![Шанс для Костюк. Кривдниця Світоліної вилетіла з Олімпіади від 67-ї ракетки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696580.jpg)
![Марта КОСТЮК: «Ніхто не знає, в якому стані я була, де в мене що болить»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696669.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![u6464u](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Alex906](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/6/thumb_361232.jpg)
![Remark](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/6/thumb_361232.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Alex906](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/88/thumb_377703.jpg)
![donnerwetter](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/88/thumb_377703.jpg)