Матч 20-го туру Ла Ліги українцю треба забути як найшвидше

5412
15
Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Лунін

У неділю, 5 лютого, у 20-му турі чемпіонату Іспанії мадридський «Реал» на виїзді програв «Мальорці» з рахунком 0:1.

Ворота «галактикос» захищав Андрій Лунін, який замінив у стартовому складі команди Тібо Куртуа, що отримав пошкодження на передматчевій розминці. Гра з корабля на бал українцю не вдалася.

Від авторитетного порталу Whoscored Лунін отримав за матч оцінку 5,9. Гірше за нього у лавах «Реалу» виявилися лише Марко Асенсіо (5,6), який у середині другого тайму не реалізував пенальті, а також Начо Фернандес, який відзначився на 13-й хвилині гри автоголом.

«Реал» у таблиці чемпіонату Іспанії посідає 2-е місце.