Ньюкасл – Вест Гем – 1:1. Два голи за 3 хвилини і дебют Гордона. Відеоогляд

Дивіться відеоогляд матчу 22-го туру АПЛ

532
1

У суботу, 4 лютого, відбувся матч 22-го туру чемпіонату Англії з футболу між «Ньюкаслом» та «Вест Гемом». Гра завершилась із рахунком 1:1.

Вже на першій хвилині Джо Віллок відкрив рахунок у грі, проте гол було скасовано, оскільки до передачі на Віллока м'яч залишив межі поля. Проте за 2 хвилини «сорок» вперед вивів Калам Вілсон.

Проте «Ньюкаслу» не вдалося втримати перевагу у поєдинку. На 38-й хвилині гри рахунок зрівняв Лукас Пакета. Більше голів у матчі не було.

Через цю нічию «Ньюкасл» втратив третій рядок у таблиці АПЛ. Наразі «сороки» розташовуються на четвертій позиції, маючи у своєму активі 40 очок. «Вест Гем» посідає 16-е місце з 19 пунктами.

Цікаво, що в цьому матчі за Ньюкасл дебютував Ентоні Гордон. 21-річний вінгер перебрався цієї зими до нового для себе клубу з «Евертона».