ВІДЕО. Поклав, як рукою. Шедевральний гол Мессі з лівої за ПСЖ

Зірковий аргентинець забив третій гол у Франції після ЧС-2022

26532
2

У суботу, 4 лютого, відбувається матч 22-го туру чемпіонату Франції з футболу між «ПСЖ» та «Тулузою» (2:1).

Рахунок у матчі було відкрито гравцем «Тулузи» на 20-й хвилині гри. Однак невдовзі рахунок зрівняв Ашраф Хакімі, а на 58-й хвилині гол забив зірковий аргентинський форвард Ліонель Мессі.

Мессі пробив з лівої ноги точно в нижній лівий кут (2:1). Максиму Дюпе залишалося лише діставати м'яч із сітки.

Ліонель забив третій гол у чемпіонаті Франції у п'яти матчах після ЧС-2022 з футболу в Катарі, який він виграв зі збірною Аргентини.

Події матчу

58’
ГОЛ ! М'яч забив Лiонель Мессi (ПСЖ).
38’
ГОЛ ! М'яч забив Ашраф Хакімі (ПСЖ).
20’
ГОЛ ! М'яч забив Бранко ван ден Бомен (Тулуза).
(184)

Минай – Динамо 1:3. Тріумф киян у перенесеному матчі. Відео голів та огляд
Футбол | 17 квітня 2024, 18:16 6

Дивіться найцікавіші моменти перенесеного матчу 16-го туру УПЛ

Анчелотті оцінив матч з Манчестер Сіті, в якому Лунін двічі відбив пенальті
Футбол | 18 квітня 2024, 07:15 1

Карло прокоментував перемогу «Реала» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів