Брюгге переміг, але Яремчук нічим не переконав

Українець провів провальну гру

1256
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Роман Яремчук

У неділю, 29 січня, у матчі 23-го туру чемпіонату Бельгії клуб українського нападника Романа Яремчука «Брюгге» провів виїзний поєдинок з командою «Варегем».

27-річний Яремчук матч проти «Варегема» розпочав на лаві запасних «Брюгге». І це після трьох поспіль поєдинків, у яких він з'являвся у стартовому складі. Втім, ще у першому таймі українець був змушений вийти на заміну замість Феррана Хутгли, який отримав травму.

Увійшов Яремчук у гру на 17-й хвилині за рахунку 1:0 на користь «Брюгге». На 32-й хвилині «Варегем» паритет відновив, але у компенсований час першого тайму гравці «Брюгге» знову вийшли вперед. 2:1.

Рахунок першого тайму зберігся до фінального свистка і приніс перемогу «Брюгге». Втім, Роман Яремчук занести собі в актив поєдинок не може – він нічим не запам'ятався та був замінений на 76-й хвилині.

У таблиці бельгійського чемпіонату «Брюгге» посідає 4-е місце, маючи 40 очок. Лідирує «Генк», який має 55 пунктів після 22 ігор.

Чемпіонат Бельгії. 23-й тур

Варегем – Брюгге – 1:2

Голи: Ланг, 7 (0:1). Ндур, 32 (1:1). Ванакен, 45+6 (1:2).

(12)

Джерело: Легіонери Шахтаря відмовились їхати в Одесу на гру з Чорноморцем
Футбол | 25 квітня 2024, 20:28 151

Обидва поєдинки з одеситами «гірники» зіграють у Києві

Став відомий 6-й клуб, який кваліфікувався до Ліги чемпіонів 2024/25
Футбол | 26 квітня 2024, 07:31 0

«Феєнорд» гарантував собі участь у головному єврокубкому турнірі наступного сезону