Невдалий старт. Динамо пропустило чотири голи у першому матчі на зборі

Кияни розпочали збір з розгромної поразки

15793
38
ФК Динамо Київ

«Динамо» Київ розпочало підготовку до другої частини сезону з контрольного матчу проти віденського «Рапіда». Австрійська команда зуміла виграти з рахунком 4:0, один з голів у свої ворота забив захисник Ілля Забарний.

Для команди Мірчі Луческу це був перший матч без лідера Віктора Циганкова.

Динамо Київ - Рапід Відень 0:4
Голи: Забарний, 13 (у свої ворота), Брухшталлер, 32, 48, Мюллер, 80

«Динамо» (перший тайм): Нещерет – Вівчаренко, Забарний, Попов, Кендзьора – Сидорчук, Кабаєв, Гармаш, Караваєв, Лонвейк – Ванат.

«Динамо» (другий тайм): Нещерет (Моргун, 75) – Кравченко, Сирота, Бурда, Дубінчак – Шепелєв, Яцик, Андрієвський, Діалло, Лєднєв – Ванат (Волошин, 60).