| Оновлено 22 сiчня 2023, 02:49
987
0

Барком взяв реванш у Купрума в польській Плюс Лізі

Це вже п'ята перемога львівських волейболістів у чемпіонаті Польщі і вони набрали 21 очко

987
0
ВК Барком-Кажани

Сьогодні у Кракові відбувся матч 21-го туру чемпіонату Польщі з волейболу у Плюс Лізі. Український клуб «Барком-Кажани» приймав «Купрум» (Любін), якому у першому колі поступився 2:3. Додатковий інтерес до цього поєдинку викликав той факт, що у складі гостей виступає колишній гравець львів'ян та гравець національної збірної України Ілля Ковальов. Він, до речі, вийшов у стартовій шістці наших суперників.

Протягом майже всієї першої партії номінальні господарі майданчика постійно були попереду, виграючи у своїх опонентів від одного до трьох очок. Однак після рахунку 20:17 волейболісти «Купруму» зуміли змінити ситуацію. Спочатку вони вирівняли положення, а ближче до кінцівки вже самі вийшли вперед 21:22. Повернутися в гру у підопічних Угіса Крастіньша, на жаль, тут не вийшло і вони поступилися 22:25.

Другий сет проходив приблизно за тим самим сценарієм. Знову українці найчастіше лідирували в рахунку. І коли на табло з'явилися цифри 20:17, виникла невелика тривога, згадуючи першу партію. Але цього разу львівська команда не дозволила суперникам зробити камбек та виграла 25:22.

До середини третьої партії «Барком» грав краще, маючи перевагу у три очки 10:7. Однак потім гра вирівнялася 12:12 і далі команди вже йшли врівень. Більше того, боротьба за перемогу продовжилася вже після того, як суперники пройшли позначку 25 очок. Зрештою, тривале протистояння завершилося на користь львів'ян із незвичним для волейболу рахунком 37:35.

А ось у четвертому сеті перевага українців вже була відчутною. Вони вели 8:2, 11:4, 14:8, 18:12. Відіграти такий гандикап полякам не вдалося й львівський колектив досяг остаточного успіху – 25:18.

Особливо слід відзначити діагонального нашої команди Василя Тупчія, котрий у цьому матчі набрав 29 очок.

«Барком-Кажани» виступав у такому складі: Артем Смоляр (набрав 9 очок), Мурат Єніпазар (5), Юліус Фіркаль (14), Владислав Щуров (11), Василь Тупчій (29), Йонас Квален (8), Дмитро Канаєв (ліберо) – стартовий. На заміну виходили Олексій Головень (1), Віталій Кучер (0).

Що стосується Іллі Ковальова, то він приніс гостям 4 очки і під час гри був замінений.

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс Ліга
21 тур. Краків. 21 січня
«Барком-Кажани» (Львів, Україна) – «Купрум» (Любін, Польща)

3:1 (22:25, 25:22, 37:35, 25:18)

Тепер у «Баркома-Кажани» в активі 21 очко і він піднявся на 12 місце у турнірній таблиці, обійшовши сьогоднішніх суперників.
В наступному турі 29 січня львів'яни зіграють на виїзді із клубом «Скра» (Белхатув).