Львів'яни, як і раніше, не можуть здобути перемоги в чемпіонаті Польщі

1052
0
ВК Барком-Кажани

У шостому турі польської «Плюс-Ліги» волейболісти львівського «Баркому-Кажани» грали у Любіні з місцевим клубом «Купрум». Перед цим матчем господарі майданчика випереджали українців в турнірній таблиці лише на одне очко, тож шанси суперників на успіх оцінювалися приблизно порівну.

Перші дві партії пройшли за невеликою переваги нашої команди та завершилися на її користь 22:25 та 18:25. На жаль, далі гра пішла за сценарієм «Купруму» і три наступні сети виграли поляки – 25:12, 25:17 і 15:10.

Це була вже шоста поразка львів'ян у шести матчах чемпіонатів Польщі та третя з рахунком 2:3.

Наставник гостей Угіс Крастіньш цього разу виставив такий склад: Артем Смоляр (набрав 3 очки), Мурат Єніпазар (1), Юліус Фіркаль (10), Владислав Щуров (7), Василь Тупчій (20), Йонас Квален (11), Дмитро Канаєв, Андрій Жуков (обидва – ліберо) – стартовий. На заміну виходили Олег Шевченко (4), Олексій Головень (0), Богдан Мазенко (2). Володимир Тевкун (0), Віталій Кучер (1).

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс Ліга
6 тур. Любін. 28 жовтня
«Купрум» (Любін, Польща) – «Барком-Кажани» (Львів, Україна)

3:2 (22:25, 18:25, 25:12, 25:17, 15:10)

Після шести матчів у «Баркому-Кажани» тепер 3 очки та 14 місце в турнірній таблиці.

В наступному турі львів'яни 1 листопада у Кракові прийматимуть команду «Скра» (Белхатув).

(7)

У другому фінальному матчі італійської Суперліги переміг клуб із Монци
Волейбол | 21 квітня 2024, 19:12 0

В п'яти партіях волейболісти «Вєро Воллей» завдали поразки «Перуджі» Олега Плотницького