ГВАРДІОЛА: «Ми просто подарували їм 1-й гол, а 2-й м'яч – взагалі смішно»

Наставник «Ман Сіті» прокоментував камбек у грі проти «Тоттенхема»

1581
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Пеп Гвардіола

Наставник «Ман Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував перемогу в перенесеному матчі 7-го туру АПЛ проти «Тоттенхема» (4:2):

«Ми мали краще підготуватися. Я не можу заперечувати, наскільки ми щасливі. Але ми далекі від команди, якою раніше були. Ми грали добре, але є багато речей, таких як конкуренція.

Ми просто подарували їм перший гол, а другий пропущений м'яч – це взагалі смішно. Нам пощастило, адже якби не змінили гру, ми б втратили очки.

Яких речей не вистачає? Пристрасті, вогню та бажання перемогти з першої хвилини. Наші вболівальники мовчали 45 хвилин.

А потім освистали у перерві? Вони освистали, бо ми програвали, але у другому таймі ми грали добре, ми мали більше моментів. Нам було комфортно виграти чотири Прем'єр-ліги за п'ять років».