Відіграли два м'ячі. Реал зробив камбек і переміг Вільярреал у Кубку

Переможний гол для «Реалу» на 86-й хвилині забив Дані Себальос

2545
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Дані Себальос

У матчі 1/8 фіналу матчу Кубка Іспанії «Реал» здійснив камбек і обіграв «Вільярреал» з рахунком 3:2.

У першому таймі господарі поля забили два голи. Галактікос відігралися у другому таймі. Переможний гол для «Реала» на 86-й хвилині забив Дані Себальос.

Український голкіпер Андрій Лунін залишився у запасі в гостей. Суперника «Реала» у чвертьфіналі буде визначено під час жеребкування.

Стадію 1/8 фіналу також успішно пройшли: Осасуна, Барселона, Атлетіко М, Атлетік Б, Реал Сосьєдад, Севілья та Валенсія.

Кубок Іспанії. 1/8 фіналу, 19 січня

Вільярреал – Реал – 2:3

Голи: Капуе, 4, Чуквуезе, 42 – Вінісіус Жуніор, 57, Едер Мілітао, 69, Себальос, 86.

Вільярреал: Йоргенсен, Фойт (Манді, 52), Альбіоль (Куенка, 46), Пау Торрес, Альберто Морено, Капу, Парехо, Алекс Баеэна, Чуквуезе, Піно (Моралес, 68), Жерар Морено.

Реал Мадрид: Куртуа, Начо, Рюдігер, Мілітао, Менді, Кроос (Себальос, 56), Вальверде, Камавінга, Бензема, Вінісіус Жуніор, Родріго (Асенсіо, 56).

Попередження: Капу, 8, Рейна, 80, Алекс Баена, 85, Пау Торрес, 88, Парехо, 90 – Камавінга, 36, Вальверде, 72, Вінісіус Жуніор, 90, Рюдігер, 90.