Новачок команди Жоау Феліш отримав червону картку, і це позначилося на грі

1930
0
Getty Images/Global Images Ukraine

Наставник «Челсі» Грем Поттер має серйозні проблеми, оскільки його команда займає лише 10-те місце в АПЛ. Англійські експерти вважають, що головний тренер може бути звільнений найближчим часом. Коуч синіх пояснив причини поразки від Фулхема (1:2) у перенесеному матчі АПЛ:

«Цей матч підбиває підсумок того, де ми перебуваємо в цей момент. Все, що могло піти не так, йде неправильно.

Жоау Феліш грав фантастично перед цим моментом (вилученням), і ви могли бачити його якість. Він атакував небезпечно протягом усього часу. В його діях не було злого наміру, це невдалий вчинок, і зараз ми його втрачаємо (на наступні матчі).

Незважаючи на це, хлопці продовжували грати, і «Фулхем» мав не так багато шансів у той період. У нас були деякі можливості, але, зрештою, це вечір розчарування для нас.

Перший тайм був досить рівним, як на мене. Був невеликий хаос під час першого пропущеного голу, і це потрібно покращити. При всій повазі це просто базові захисні дії. Нам треба їх покращувати. Наша реакція була правильною у другому таймі, ми забили, але червона картка ускладнила нам завдання.

Як справи в роздягальні? Як ви можете собі уявити, ми розчаровані. Ми маємо поганий момент, погану серію. Ми приїхали сюди з амбіціями перемогти, але цього не зробили, і я засмучений. Ми маємо відновитися. Травма Дениса Закарії? Подивимося за його станом у наступні 24 години».