ПОТТЕР: «Після фантастичного голу зі штрафного був дивний пенальті»

Наставник «Челсі» прокоментував розгромну поразку від «Ман Сіті»

1140
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Грем Поттер

Наставник «Челсі» Грем Поттер прокоментував поразку від «Манчестер Сіті» (0:4) в 1/32 фіналу Кубка Англії:

«Я думаю, що ми програли дуже, дуже добрій команді. Очевидно, що ми не в найкращій формі. І хоча перші 20 хвилин були обережними, ми не змогли досить добре атакувати їхню задню лінію. Ми не змогли атакувати так, як хотіли б. Я вважаю, що «Манчестер Сіті» реально добре впорався з тим, щоб зупинити нас. У той же час ми намагалися діяти якнайкраще.

Суперник забив фантастичний перший гол зі штрафного, а потім був дивний пенальті, і ми опинилися у ситуації, коли рахунок 0:2, і треба пресингувати «Манчестер Сіті». Ми не знали, як залучити більше гравців до атаки, при цьому не розкриваючись.

Тому перший тайм був болючим та важким для всіх нас. У другому таймі ми мали відповідати, і я подумав, що є деякі позитивні моменти щодо гри молодих футболістів. Я думав, що вони повністю виклалися і показали свої якості, але ми розчаровані, що вибули з турніру. Вітаю «Манчестер Сіті». Звичайно, вони заслужили на перемогу».