Мадридський «Реал» втратив важливі очки в гонці з «Барселоною»

4749
10
Getty Images/Global Images Ukraine. Тоні Кроос і Херард Морено

7 січня відбувся матч 16-го туру Ла Ліги, в якому «Вільярреал» завдав поразки мадридському «Реалу» з рахунком 2:1.

Цікаво, що «Реал» вперше у XXI столітті вийшов на поєдинок Ла Ліги без іспанців у стартовому складі. Місце у воротах гостей зайняв бельгієць Тібо Куртуа, а українець Андрій Лунін всю гру залишався у резерві.

На початку другого тайму рахунок відкрив форвард «Вільярреала» Єремі Піно. Нападник «Реала» Карім Бензема зрівняв рахунок на 60-й хвилині з пенальті. проте майже одразу лідер «Вільярреала» Жерар Морено теж забив 11-метровий і приніс перемогу «жовтій субмарині».

«Реал» та «Барселона» мають по 38 очок у турнірній таблиці, але каталонці мають матч у запасі. «Вільярреал» має 27 очок і займає 5-те місце.