Головний тренер «Евертона» прокоментував чергову невдачу в АПЛ

1419
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Френк Лемпард

Головний тренер «Евертона» Френк Лемпард перебуває на межі відставки після невдалої гри команди. Коуч прокоментував невдачу в матчі 19-го туру АПЛ із «Брайтоном» (1:4):

«Причиною поразки стали індивідуальні помилки та колективні проблеми із захистом. Ми всі розчаровані, ми хочемо перемагати.

Коли ми пропустили три голи за шість хвилин, гра завершилась. Перший тайм був досить рівним. Ми припустилися помилки, через яку суперник забив гол. Це наставило нас нервувати. Нам не вистачало точності та швидкості при грі з м'ячем. Коли «Брайтон» забив три голи, це вбило гру. Останні півгодини були важкими всім, зокрема і для фанатів. Бо гра вже була закінчена.

Я не вдаватимуся до подробиць того, що було сказано в роздягальні після матчу. Нам слід зробити висновки. Тепер попереду у нас гра проти «Манчестер Юнайтед» у Кубку Англії за кілька днів. Звісно, ми маємо боротися за стабільність».

Колишній голкіпер збірної Англії Пол Робінсон сказав, що «іриски» тепер мають ухвалити «справді важливе рішення» щодо майбутнього Френка Лемпарда.