Неймар отримав дві жовті картки за дві хвилини і посварився з арбітром

Бразилець був вилучений у матчі чемпіонату Франції

9435
1

Один із лідерів «ПСЖ» Неймар був вилучений у матчі 16-го туру чемпіонату Франції зі «Страсбуром» (2:1).

На 61-й хвилині матчу Неймар отримав жовту за ляпас по обличчю хавбека «Страсбура» Адрієна Томассона. А за хвилину побачив перед собою ще одну картку за симуляцію під час падіння у штрафному майданчику суперника. Після вилучення бразилець встиг ще й на підвищених тонах поспілкуватися з арбітром Клеманом Тюрпеном, за що ризикує отримати додаткове покарання.

Повідомляється, що відразу після вилучення зірковий футболіст залишив арену «Парк де Пренс», не чекаючи закінчення матчу і не отримавши на це дозволу головного тренера.

Зазначимо, що це було п'яте вилучення Неймара за час його кар'єри у «ПСЖ». Парижани проведуть наступний матч 1 січня проти «Ланса».