Не грали між собою 20 років. Екс-гравець Шахтаря допоміг МЮ обіграти гостей

«Червоні дияволи» виграли у «Ноттінгем Форест» з рахунком 3:0

3534
2
Twitter

У вівторок, 27 грудня, відбувся матч 17-го туру чемпіонату Англії з футболу між «Манчестер Юнайтед» та «Ноттінгем Форест». Гра завершилась із рахунком 3:0 на користь господарів поля.

«Червоні дияволи» забили 2 голи за 3 хвилини. На 19-й хвилині гри Маркус Решфорд після передачі Крістіана Еріксена відкрив рахунок у грі. А вже на 22-й хвилині француз Антоні Марсьяль подвоїв перевагу своєї команди після асиста Решфорда.

Наприкінці першого тайму форвард «Ноттінгема» Віллі Болі скоротив відставання, але гол було скасовано через офсайд.

Масну крапку у матчі поставив екс-гравець донецького «Шахтаря» Фред на 87-й хвилині після пасу Каземіро.

Цікаво, що востаннє між собою команди зустрічалися у 1999 році. Тоді «МЮ» розгромив «Ноттінгем» з рахунком 8:1.