Тренер збірної Марокко: «Ми зробимо уроки з цього чемпіонату світу»

Валід Реграгі поділився висновками із ЧС-2022

1249
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Валід Реграгі

Головний тренер збірної Марокко Валід Реграгі відзначив історичний фініш команди у топ-4 чемпіонату світу та дав оцінку такому результату підопічних.

У суботу, 17 грудня, команда Марокко у матчі за 3-є місце на мундіалі у Катарі програла з рахунком 1:2 збірній Хорватії.

«Я пишаюся своїми гравцями, вони викладалися до останньої хвилини. Ми зробимо уроки з цього чемпіонату світу, ми маємо повернутися сильніше. На нас чекають удома. Ми щасливі, що опинилися у четвірці найкращих команд світу.

Ми не здавалися до останніх секунд. Вітаємо Хорватію, вони заслужили своє третє місце, у них більше досвіду, ніж у нас, але ми продовжуватимемо працювати», – заявив Реграгі.

Як відомо, збірна Марокко стала першою в історії збірної з Африки, яка змогла вийти до півфіналу чемпіонату світу. Раніше далі за чвертьфінал жодна африканська команда не проходила.

(13)

Лунін пояснив, чому залишився по центру під час удару Бернарду Сілви
Футбол | 18 квітня 2024, 05:51 0

Андрій двічі відбив пенальті та допоміг Реалу пройти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів