Контакту із м'ячем не було. Марокканець встановив унікальний антирекорд ЧС

Юссеф Ен-Несірі провалив матч із Францією

35354
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Юссеф Ен-Несірі

У середу, 14 грудня, відбувся матч 1/2 фіналу ЧС-2022 з футболу між збірними Франції та Марокко. Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь французів.

25-річний форвард збірної Марокко Юссеф Ен-Несірі вийшов у стартовому складі команди. Він провів на полі 66 хвилин, після чого його замінили на Абдерразака Хамдалла. За цей час він лише тричі встиг доторкнутися до м'яча. Варто зазначити, що при цьому збірна Марокко мала перевагу по володінню м'яча (62% проти 38% у французів).

Цей показник є найменшим серед гравців, які зіграли у матчі чемпіонату світу понад 45 хвилин, починаючи з 1966 року. Під час цього чемпіонату світу 25-річний нападник зіграв у шести матчах та забив два голи, зокрема забив єдиний м'яч у поєдинку з Португалією.