Кроуфорд переїхав росіянина по дорозі до Спенса. Їхній бій вже навесні?
Російський боксер перебував без свідомості декілька хвилин
Теренс Кроуфорд (39-0, 30 КО) достроково переміг росіянина Давіда Аванесяна (29-4-1, 17 КО). Росіянин в нокауті, падіння на спину. Американець подарував гарну картинку, яка б не мала відбутись.
Але чомусь російський боксер потрапив на чемпіонський шанс.
Кроуфорд мав боксувати проти Спенса, а вийшов проти Аванесяна. І зламав росіянина двома ударами.
Якщо ви не чекали поєдинку Теренса Кроуфорда проти Еррола Спенса останні два-три роки, то ви дуже рідко дивитесь бокс. Головне протистояння. Ну добре, одне з двох-трьох головних боїв сьогодення у боксі, не менше.
Технічні, сильні та зовсім різні бійці, від яких хотілось би побачити трилогію, якщо зі здоров’ям в обох буде нормально після попередніх зустрічей. Все ж, і перший, і другий б’ють так, що нокаути не трапляються. Вони залітають в життя суперників, як наче там завжди і були.
Тож, коли оголосили, що Теренс більше не клієнт Боба Арума та його Top Rank Boxing, з’явилася надія. І не тому, що Боб буде сильно проти поєдинку. Просто він вважав, що продати його за гідні гроші неможливо. Тут треба або боксерам йти на урізання гонорарів, або всім працювати у кращому випадку в нуль.
Getty Images/Global Images Ukraine. Теренс Кроуфорд
Одного дня Кроуфорд розповів, що вони зі Спенсом можуть отримати по 20 мільйонів доларів кожен. Знайшлись спонсори, знайшлись гроші, але бій – ні. Чи то Еррол з промоутером не захотів, чи то Теренс щось придумав. Тут різні позиції, але спільний результат. Бою немає, а є зустріч проти Аванесяна.
Росіянин чомусь боксував за титул, хоча це публічно росіянам не дозволялось. Була заборона росіянам та білорусам битись за титули. Але дозволу публічного – ні. Проте бій є. От така іронія чи просто обман з боку Всесвітньої боксерської організації.
Було ясно, що Кроуфорд має зносити такого суперника. Якщо ні, можна отримувати пенсійне посвідчення. Не сказати, що Аванесян – поганий боксер. Він перемагав Шейна Мозлі, наприклад. Правда, абсолютно пенсійного – цей бій був останнім у кар’єрі американця, але факт у рекорді залишився.
Три з чотирьох поразок – серйозним опонентам. Кроуфорду, звісно. А перед тим Егідіусу Каваляускасу нокаутом та Ламонту Пітерсону рішенням суддів. Був ще Андрій Клімов рішенням суддів, але хто його знає.
Стилістично – хороший суперник для Кроуфорда. Йде вперед, багато б’є, а значить, багато помиляється. Якщо Теренс не зламався під тиском Шона Портера, що вже казати про тиск Аванесяна.
У ринзі Давід з перших секунд пішов робити те, що вміє. Тиснути, бити прямими та змінювати стійки. І не так, щоб погано виходило. Десь він навіть діставав чинного чемпіона – то прямим, то боковим. Аванесян то атакував у протилежній стійці шульги Кроуфорда, то теж ставав у шульгу. Виглядав непогано. Поки Теренс не почав працювати.
Кроуфорд взагалі ніколи одразу не вмикається на повну. Він походить, подивиться. Десь відповідає. Задача перших раундів – упіймати темп поєдинку та суперника. А далі можна включатись.
Getty Images/Global Images Ukraine. Теренс Кроуфорд
Так було і тут. До четвертого раунду Теренс займався легким боксом з елементами акцентованості. Здебільшого захищався та не сильно активно контратакував. На противагу, росіянин перся вперед, намагаючись добитись хоч чогось, поки є час. Але ж ось час закінчився, як і сам бій.
Все пройшло швидко. У п’ятому раунді американець почав жорсткіше діставати. Працюючи на середній та ближній дистанціях, які мали б бути комфортнішими меншому Аванесяну, росіянин з’їдав удар за ударом та не міг нормально прикластись у відповідь через чудовий захист суперника.
У шостому, страждання закінчились, хоча тільки ось почались. Кроуфорд знову зайшов на ближню дистанцію, дав промахнутись та зарядив аперкот. Після нього одразу прилетів правий боковий – ідеально.
Росіянин впав спиною на ринг та не міг піднятись дуже довго. Справжня краса.
Що далі?
Для Аванесяна - нічого. Взагалі не цікаво, де і з ким боксуватиме росіянин. Він дивом потрапив на титульний бій, сподіваємося, це перший та останній такий випадок.
У Кроуфорда не залишилося суперників, яких він не бив у напівсередній вазі, окрім Еррола Спенса. Більше того, обидва все ще у хорошій формі і все ще мають зробити актуальний бій. Бо коли Флойд Мейвезер та Менні Пак’яо виходили один проти одного – було пізно. Хоча все одно спрацювало у плані розкрутки.
Getty Images/Global Images Ukraine. Теренс Кроуфорд
А тут все ще не пізно. Спенсу 32, Кроуфорду 35. Часу мало, але він є. Форма спортивна теж є. Бажання фанів та бійців – аналогічно. А суперників фактично не залишилось. Є Вірджил Ортіс – непростий та конкурентний молодик. Джарон Енніс, у якого поєдинок проти Карена Чухаджяна. Переможець пари претендуватиме саме на Спенса. Еймантас Станійоніс також близький до бою проти Еррола.
Все це веселі варіанти. Вони завзяті, сильні, розумні та молоді. Але жоден з цих боїв не вартий уваги на фоні протистояння Кроуфорда та Спенса. Після – будь ласка. Але не замість.
Після бою Теренс багато фотографувався і трохи говорив. Друге – про плани. Серед них є і бій проти Еррола. Точніше, відновлення перемовин. Кроуфорд готовий обговорювати цей поєдинок на весну 2023 року.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Жузеп розчарований грою Джека Гріліша
Олександр переміг суперника одноголосним рішенням суддів