13

Гравці збірної Англії скаржаться на арбітра: «Дуже, дуже погана робота»

Магуайр та Беллінгем вкрай незадоволені

Sky Sports

Захисник збірної Англії Гаррі Магуайр вкрай незадоволений роботою арбітра Вілтона Сампайо у матчі чвертьфіналу ЧС-2022 проти Франції (1:2).

«Дуже погано, реально погано. За перші 15 хвилин було багато грубих фолів та жодної картки. Потім гол, який суперник забив після фолу на Сака».

«Мені важко навіть пояснити, наскільки поганим був цей рефері. Не хочу далі говорити, бо ФІФА оштрафує», — зазначив Магуайр.

Така ж думка у півзахисника англійців Джуда Беллінгема.

«Зовсім погана робота арбітра, якщо чесно. У всіх можуть бути погані матчі — у арбітра, у футболістів, але... Не думаю, що суддя відповідав рівню матчу».

«Хоча програли ми через багато факторів, не можна все списувати на суддю», — вважає Беллінгем.

Англія всьоме вилетіла у чвертьфіналі чемпіонату світу.

(53)

Коментарі 13
Сергей Ионов
Можна скілки завгодно казати, що англійці самі винувати, але
1й гол після 100% фолу на Сака
Десь з 10 фолів перед карним, які не свистілись, режисери навіть припинили повтори показувати цих моментів
1й фол на Кейні, де ВАР розглядав момент, там він навіть штрафного не призначив!
2й Пенальті він навіть не поставив одразу, хоча там було за кілометр помітно, що це пенальті
introvert
Мабуть, Макрон недарма перед матчем розпустив пір`я і кукурікав (справжній галльський півень, ага) - явно знав щось таке, чого не знаємо ми.
А робота судді була відверто ганебною. Дві результативних помилки в першому таймі на користь французів, які зробили результат, плюс купа інших незрозумілих рішень.
anonymous
Фотка класна. Коли football не прийшов додому, і ти home alone
K 12
Надо было забивать когда был момент на 84 минуте
Октавий Фландрийский
Как арбитр с тридцатилетним стажем могу выставить и свои пять копеек. Такое судейство могу объяснить только двумя причинами - или это ОЧЕНЬ слабый арбитр ( что априори не возможно, учитывая как проводится отбор на  финал ЧМ) или Францию тупо тянут к чемпионству... Третьего варианта не вижу в упор. А если еще вспомнить финал в 2018 году, когда два гола хорватам были забиты после явных нарушений французами, то картина вырисовывается очень не красивая...
Дмитрий Поляков
Ще одні нитіки грати потрібно і 2 пеналя вам в допомогу.....
babovoz
Скажу так-другого пенальті не було і в помині. Якщо вже плечем грати не можна, то я не знаю... І не в спину він штовхав.